Ka përfunduar numërimi i votave për kandidatët në Shkodër. Mësohet se nga PS-ja, me vota kryeson Paulin Sterkaj 7335, ndërsa pas tij renditet Benet Beci me 6131 vota.

Ndërkohë, Edona Bilali ka marrë 2711 vota dhe Ilir Beqaj 3920. Nga ana tjetër, nga PD-ja, Helidon Bushati ka siguruar 6743 vota, Emilja Koliqi 1364, Ramadan Likaj 4778 vota, Greta Bardeli 2753. Po ashtu, nga PD-ja, Zef Hila ka marrë 5975 vota, Lodovik Hasani 3810.

Advertisements

Ndërkaq, nga PSD-ja, Tom Doshi ka marrë 7886 vota dhe Gledis Çeliku 949. Nga LSI-ja, Agron Çela ka siguruar 2656 vota dhe Edmond Ndou 1809.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements