Ambasadorja amerikane në Tiranë Yuri Kim, fill pas përfundimit të vizitës në kryeministri me kryeministrin Rama është zhvendosur drejt selisë blu ku aktualisht po zhvillon një takim me kryedemokratin Lulzim Basha.

Nuk dihen ende arsyet e takimeve të Kim ditën e sotme, pasi të gjitha palët kanë qëndruar hermetike pa dhënë asnjë njoftim zyrtar për publikun.

Advertisements

Vijon…

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements