Home Showbiz Pas dissit drejt saj/ Andi i kthen reston Princit, Jasmina cohet dhe e puth direkt

Pas dissit drejt saj/ Andi i kthen reston Princit, Jasmina cohet dhe e puth direkt

0
Pas dissit drejt saj/ Andi i kthen reston Princit, Jasmina cohet dhe e puth direkt

Princi i ka kushtuar një diss Jasminës, pas gjithë debateve mes tyre.

Kjo ka qenë një ndër videot më të klikuara në aplikacionin e Për’Puthen.

Advertisements

Princi ka dhënë një sqarim në lidhje me dissin kushtuar vajzës.

Advertisements

“Në periudhën që Jasmina nuk fliste me Andin kam pasur një afrimitet duke folur me mesazhe apo prapaskenë dhe mendova se do të ishte diçka, por më vonë doli që donte të të bënte vetëm ty xheloz”, tha Princi.

Kjo përballje ka sjellë që edhe Andi t’i kushtojë disa vargje Princit, të cilat u shoqëruan me një puthje në fund nga Jasmina.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP