Reperi Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit Stresi, ndodhet në Britaninë e Madhe pasi protestës për vrasjen e Klodian Rashës. Aktualisht Stresi ndodhet në vendin ishullor, ku edhe ka publikuar edhe projekte të reja muzikore.

Megjithatë vijon të mbajë kontakte me të afërmit e tij në Shqipëri. Pasi publikoi një foto me babain e tij, Stresi ka ndarë edhe një moment me Erzen Breçanin.

Advertisements

“Respekt xhaxhi Erzen!,”-shkruan në foto reperi.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements