Home Lajme “O çunat e Londrës bëhuni gati, jo më punë muajsh”/ Rama publikon foton nga aeroporti i ri në Kukës

“O çunat e Londrës bëhuni gati, jo më punë muajsh”/ Rama publikon foton nga aeroporti i ri në Kukës

0
“O çunat e Londrës bëhuni gati, jo më punë muajsh”/ Rama publikon foton nga aeroporti i ri në Kukës

Kryeministri Edi Rama gjatë orëve të vona të mbrëmjen së djeshme ka postuar pamje nga punimet që bëhen në aeroportin e Kuksit.

Rama ka postuar një foto të aeroportit në Facebook dhe shkruan se do të hapet së shpejti.

Advertisements

“3D😍*O çunat e Londrës bohuni gati se so mo pun mujsh” shkruan Rama në postimin e tij.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP