Një 47-vjecar ka humbur jetën ndërsa punonte në guroret në malin e Tomorrit.

Sipas informacioneve, 47-vjeçari i identifikuar si Alekt Zeqo është aksidentuar ndërsa punonte në malin e Tomorrit. Mësohet se ai u zu poshtë nga një masiv shkëmbi, në kantierin e gurit dekorativ.

Advertisements

Kjo nuk është hera e parë që një person humb jetën ndërsa punon në Malin e Tomorrit. Punonjësit në këtë zonë, janë pa kushtet minimale të sigurisë në punë./newsbomb

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements