Vajza, e cila është bërë e famshme falë fotografisë së saj me një buzëqeshje djallëzore, ku në sfond ka një shtëpi që digjet, ka shitur foton origjinale për një shumë prej 473 000 dollarësh.

Zoe Roth, e cila sot është 21 vjeç, ka dalë në foto kur ishte vetëm 4 vjeç. Por buzëqeshja e saj ’djallëzore’ u bë “meme” perfekte për këdo që kërkon të tregojë një situatë katastrofike.

Advertisements

Fotoja u ble nga koleksionuesi Farzin Fardin Fard, CEO i një kompanie muzikore me seli në Dubai.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements