Buzë detit në Gjirin e Lalzit familja e Presidentit feston mbrëmjen e sotme ditëlindjen e djalit, Besarit.

Kreu i shtetit ka postuar në Facebook një foto me bashkëshorten, kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhi të buzëqeshur duke harruar për pak çaste humbjen e zgjedhjeve të 25 Prillit.

Advertisements

“Me SuperMonën, gati për të festuar ditëlindjen e Besarit. Faleminderit për urimet! Gëzime ju urojmë edhe ne të gjithëve” shkruan Meta.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements