Home Showbiz Lidhja e re pas ndarjes me Beartin, reagon për herë të parë Tea

Lidhja e re pas ndarjes me Beartin, reagon për herë të parë Tea

0
Lidhja e re pas ndarjes me Beartin, reagon për herë të parë Tea

Ditën e djeshme në rrjet qarkulluan lajme se Tea ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Bearti. Shkak për këto aludime u bë një video, në të cilën ajo shihej duke shkëmbyer puthje në cep të buzës me një djalë të panjohur për publikun.

Advertisements

Advertisements

Mirëpo, si qëndron e vërteta? E pyetur nga ndjekësit, Tea ka sqaruar se Geri (djali në video) është një miku i saj i vjetër. Konkurrentja ka shtuar se jetën private do ta ruajë gjithmonë shumë diskrete.

“Sigurisht që jo, Geri është një miku im i vjetër. Kur vjen puna tek lidhjet e mia romantike, shanset janë që kurrë nuk do lejoj askënd të dijë asgjë”, ka shkruar Tea.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP