Shpërt him me eks ploziv në një banesë në Mamurras. Sipas informacioneve paraprake, ngjarja ka ndodhur në oborrin e një banese, ku ka shpërt hyer një sasi e vogël lënde pl asëse dhe ka vetëm dë me materiale.

“Më datë 15.04.2021, rreth orës 21:45, në Mamurras, Kurbin, në oborrin e banesës së shtetasit Sh.N., ka shpërt hyer një sasi e vogël e dyshuar lëndë pl asëse, e cila ka shkaktuar vetëm dë me të vogla materiale.

Advertisements

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë dhe grupi hetimor ku po vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit”, informon zyrtarisht policia./balkanweb

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements