Një 23 vjeçar ka humbur jetën në orët e para të 29 prillit në Dibër pasi është që lluar me th ikë nga vëllai i tij.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 00.30 në fshatin Allabegi, Maqellarë. Sipas Policisë, shtetasi Florian Tonuzi 26 vjeç, në rrethana ende të pa qarta dys hohet se ka go ditur me mjet pr erës vëllain e tij shtetasin, Benard Tonuzi 23 vjeç, i cili si pasojë e pl agëve ka humbur jetën në spital.

Advertisements

Menjëherë shërbimet e policisë kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe vijon krehja e zonës me qëllim lokalizimin e vendodhjes dhe kapjen e autorit të dyshuar të ngjarjes. Grupi hetimor vijon hetimet për zbardhjen e shkaqeve të plota të ngjarjes.

Dibër/ informacion paraprak

Rreth orës 00.30, në fshatin Allabegi, Maqellarë, shtetasi F. T., 26 vjeç, në rrethana ende të pa qarta dyshohet se ka goditur me mjet pr erës vëllain e tij shtetasin, B. T., 23 vjeç, i cili si pasojë e pla gëve ka humbur jetën në spital.

Advertisements

Menjëherë shërbimet e policisë kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe vijon krehja e zonës me që llim lokalizimin e vendodhjes dhe kapjen e autorit të dyshuar të ngjarjes. Grupi hetimor vijon hetimet për zbardhjen e shkaqeve të plota të ngjarjes.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP