Një pla gos je është shënuar në qytetin e Korçës.

Policia njofton se në lagjen numër 14 të këtij qyteti, pas një konf likti të çastit, i mituri Th. Th., 17-vjeç pas një konf likti të çastit ka pla.gosur me ar.më zja.rri në këmbë 23-vjeçarin K. L., Sipas policisë ky i fundit ndodhet aktualisht në Spitalin e Korçës jashtë rrezikut për jetën.

Advertisements

Raportohet se policia po punon për kapjen e autorit të dyshuar.

Njoftimi i policisë:

Korçë/Informacion paraprak

Advertisements

Më datë 28.04.2021, rreth orës 10:55, në lagjen nr.14, Korçë, pas një konflikti të çastit, shtetasi Th. Th., rreth 17 vjeç, banues në Korçë, dyshohet se ka pla.gosur me ar.më zja.rri në këmbë, shtetasin K. L., rreth 23 vjeç, i cili u dërgua në Spitalin e Korçës dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Nga ana e Policisë po kryhen veprimet proceduriale dhe po punohet për kapjen e autorit të dyshuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP