Home Lajme Lajmi fundit/ Ndryshojnë masat, Komiteti Teknik i Ekspertëve merr vendimin

Lajmi fundit/ Ndryshojnë masat, Komiteti Teknik i Ekspertëve merr vendimin

0
Lajmi fundit/ Ndryshojnë masat, Komiteti Teknik  i Ekspertëve merr vendimin

Ndryshojnë masat anticovid

Komiteti Teknik i Ekspertëve merr vendimin

Advertisements

Komiteti Teknik i Ekspertëve ka vendosur masa të reja anticovid në vend, duke zgjatur fashën orare deri në orën 22:00 të mbrëmjes.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP