Ana Lleshi thotë se ka rregulluar raportet me Shqipe Hysenaj.

Marrëdhëniet mes disa konkurrentëve e ish-konkurrentëve të “Përputhen” jo çdo herë janë të mira.

Advertisements

Shqipe Hysenaj njihet si njëra prej ish-konkurrenteve që ende thumbon e kritikon disa prej pjesëmarrësve në “Përputhen”.

Së fundi, ndjekësit e pyetën Ana Lleshin se çfarë raporti ka me të, duke shkruar “Noizy me Stresin po bejn paqe, bej edhe ti me Shqipen qe te hyjm ne BE, pst je shume e mire”.

Përgjigja e Anës ishte “Kam qesh me lot dhe kur e lexova thash çfare dreqin.

Advertisements

Nuk jam në luftë me askënd, nëse dikush është në luftë me mua, e ka problemin me veten jo me mua.

Por, jemi në paqe me Shqipen”

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP