Home Horoskopi “Kjo shenjë e horoskopit do të marrë një lajm fantastik”, Meri Shehu zbulon surprizat që kanë rezervuar yjet për ne

“Kjo shenjë e horoskopit do të marrë një lajm fantastik”, Meri Shehu zbulon surprizat që kanë rezervuar yjet për ne

0
“Kjo shenjë e horoskopit do të marrë një lajm fantastik”, Meri Shehu zbulon surprizat që kanë rezervuar yjet për ne

Po përjetojmë vështirësi por hëna e re e Marsit do jetë Agimi i një ecurie të re e aftë të na shërojë traumat dhe dobësitë e situatës së tanishme.

Dashi

Advertisements

Nga sot fillon nje periudhe me ndryshime pozitive dhe nje inisiative personale qe do merrni ne lidhje me punen apo marrdh enien ne cift. Filloni nje jete te re

Advertisements

Demi

Psikologjikisht ndjeheni te hapur, por te bllokuar ne hapjen me realitetin me punen dhe jeten personale Keni deshire per tu organizuar por rrugen e re keni frike ta pranoni

Binjaket

Jeni nje nga shenjat e favorizuara ne kete hene te re Marsi ne Shenjen tuaj ju jep te gjithe mundesine te afroheni me nje femer te rendesishme dhe te filloni nje lidhje te re

Gaforrja

Hena e re ne lidhje me shenjen tuaj sjell nje ndryshim te papritur ne lidhje me karrieren. Duhet te bashkpunoni me nje Binjak qe ky ndryshim te behet pozitive

Luani

Ju presin udhetime dhe lajme te reja si edhe plane qe do duhet t’i vini ne jete me nje ndryshim vendi apo fillimin e nje kualifikimi per t’ju pershtatur momenteve qe mbartin ndryshime te rendesishme

Virgjeresha

Ne lidhje me karrieren do ju propozojne nje ndryshim, por gjithmone nese pranoni te jeni nen urdhrat e nje personi qe duket se ka me shume energji.

Peshorja

Kjo eshte nje periudhe e rendesishme ne lidhje me marred heniet tuaja. Ose filloni nje bashkejetese te re ose arrini te rigjeneroni me nje ndryshim te madh marre dheniet ne cift. E sigurt eshte qe do keni takime erotike dhe pune krijuese te mira

Akrepi

Hene e re ne Dash per ju sjell ndryshime te mira ne lidhje me perditeshmerine me punen dhe me nje takim er otik me nje person ne shenjen e Binjakeve

Shigjetari

Ju pret nje flirt dhe nje ndjesi ero tizmi dhe ndryshimi pozitiv ne jeten tuaj personale. Po keshtu do jeni shume krijues dhe me deshire per te jeteuar caste festive

Bricjapi

Do keni ndryshime te papritura shtepie dhe familjare qe do ju vijne papritur ne shtepine tuaj duke sjelle nje ndryshim qe doni kohe te pershtateni. Nese jeni mashkull filloni nje bashkejetese te re ne jeten personale

Ujori

Shume aktivitet dhe udhetime ndoshta jo te gjata por te larmishme dhe me hov per te bere njohje te reja dhe pune te reja. Nje takim me nje femer nese jeni mashkull do jete shume interesante dhe do ju ndryshoj jeten. Dashuri me shikim te pare

Peshqit

Do donit te investonit per nje shtepi apo per nje prone, por edhe per nje biznes familjar. Nese keni nje mashkull ne shenjen e Binjakeve do keni fat.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP