Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit dhe Euros. Ndërkohë Paundi Britanik dhe Franga Zvicerane kanë shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Advertisements

Dollari: Blihet 101.7 Shitet 102.5

Euro: Blihet 122.7 Shitet 123.3

Paundi Britanik : Blihet 141.7 Shitet 142.6

Advertisements

Franga Zviceriane: Blihet 110.8 Shitet 111.6

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP