Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros, Dollari dhe Frangës Zvicerane. Ndërkohë Paundi Britanik ka shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Advertisements

Dollari: Blihet 104.1 Shitet 104.9

Euro: Blihet 122.7 Shitet 123.3

Paundi Britanik : Blihet 143.5 Shitet 144.7

Advertisements

Franga Zviceriane: Blihet 110.2 Shitet 111.3

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP