Dje emisioni “Stop” ka realizuar një video gazmore me rastin e 1 prillit, ditës së gënjeshtrave.

Një person i veshur si polic “del nga hiçi” dhe qëllon me shkop gome çdo qytetar që nuk ka vendosur maskën anti-Covid. E gjitha është e inskenuar, madje dhe shkopi nuk është prej gome, por i sajuar dhe nuk të dëmton.

Advertisements

Qytetarët që “ndëshkohen” nga polici frikësohen dhe tentojnë të justifikohen duke nxjerrë maskën që e kanë në xhep, të tjerët që e shohin bëjnë reagime epike.

Disa kthehen nga rruga, disa vrapojnë dhe të tjerë e vendosin me shpejtësi maskën.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by STOP TV KLAN (@stoprtvklan)

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP