Ditë më parë konkurrenti nga Kosova, Andi Artani, kishte refuzuar Jasminën duke e tërhequr deklaratën e tij për të, të cilën ajo nuk e priti aspak mirë.

Ditën e djeshme në emision dyshja mungoi, teksa moderatorja e këtij programi, Bora Zemani, u shpreh se Jasmina mungoi duke qenë se nuk do të ishte Andi.

Advertisements

Por, në rrjete sociale ka qarkulluar një fotografi e një llogarie të Jasminës ku në të thuhej, se ajo do të largohet përfundimisht nga programi.

“Mes meje dhe Andit u mbyll gjithcka, une do te largohem nga programi dhe te premten do ju tregoj gjithçka”, thuhej në mbishkrimin e fotografisë.

E që kjo llogari nuk është zyrtare e Jasminës, ndërsa gjatë ditëve të fundit kanë qarkulluar disa fotografi të Andit me Jasminën dhe Olën në Prishtinë.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP