Adelina Ismaili ka bërë një gjest shumë humanitar për familjet në nevojë. Këngëtarja e njohur me origjinë kosovare ka bërë me shtëpi 12 familje në kushte të vështira ekonomike.

Lajmin e ka konfirmuar vetë këngëtarja, teksa ka publikuar në rrjete sociale një lajm ku flitet për gjestin e saj.

Advertisements

Adelina ka marrë shumë përgëzime nga ndjekësit, të cilët i ka falenderuar në komente. “Ju faleminderit nga zemra për fjalët e bukura”, ka shkruar ajo.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements