Home Lajme Genta Ismajli feston ditelindjen, merr urimin romantik nga partneri i saj, do habiteni sa vjec mbush

Genta Ismajli feston ditelindjen, merr urimin romantik nga partneri i saj, do habiteni sa vjec mbush

0
Genta Ismajli feston ditelindjen, merr urimin romantik nga partneri i saj, do habiteni sa vjec mbush

Këngëtarja Genta Ismajli sot feston ditëlindjen e 37 dhe duhet ta pranojmë që nuk duket aspak në këtë moshë. Ajo është e mirënjohur për këngët e saj, që prej 18 vitesh.

Ndërkohë,këngëtarja kosovare tashmë është në një stad tjetër në jetë, pranë një personi që e do dhe duke bërë plane për një martesë. Biznesmeni turk sigurisht që nuk e ka lënë pa një urim publik të dashurën e tij. Ai shkruan shqip “Të dua shumë”, pasuar me disa fjalë turqisht dhe anglisht.

Advertisements

Genta Ismajli mbush sot 37 vjeçe, merr urimin romantik nga partneri i saj

Advertisements

“Uroj të jesh e lumtur, e shëndetshme. Uroj që të të realizohen të gjithë ëndrrat. Shpirt, gëzuar ditëlindjen. Uroj ta duash zemrën tënde”, shkruan ai ndër të tjerash.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP