Gafa qesharake e mbrojtsëve të Getafe u kushton golin.

Getafe i ben nder Barcelones duke i kaluar ne avantazh me një autogol

Advertisements

Ndeshja per momentin eshte 3-1 ne favor te katalanasve. / shqiperiaime

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP