Një person është pla go sur gjatë ditës së sotme në Fier pas një konf likti ban al.

Shtetasi A. R., dyshohet se për motive të dobëta ka god itur me thi kë K. D., rreth 30 vjeç, i cili ndodhet në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve.

Advertisements

Ende nuk dihen shka qet që kanë sjellë pla gos jen e tij.

Fier/Informacion paraprak

God iti me mjet pre rës një shtetas, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori.

Advertisements

Sot rreth orës 16:00, në lagjen “Konferenca e Pezës”, Fier, shtetasi A. R., dyshohet se për motive të dobëta ka god itur me
mjet pr erës(thi kë) shtetasin K. D., rreth 30 vjeç, i cili ndodhet në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar në vendngjarje dhe vijon krehja e zonës për kapjen e autorit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon puna për sqarimin dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP