Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska kanë surprizur dy fëmijë, të cilët kanë mbetur jetim. Ata kanë humbur dy prindërit dhe në emisionin “Dua të të bëj të lumtur”, Ermali me Amin ftuan fëmijët që t’ju bashkohen në një udhëtim me familjen e tyre për disa ditë.

“3 ditë të bukura që na bënë të gjithëve të lumtur. Faleminderit Ilir dhe Anita për këtë kohë së bashku me familjen dhe miqtë tanë. 2 të rinj special që jeta i përballi me një sfidë të jashtëzakonshme, vendosën të mos dorëzohen por të përballojnë jetën… Do i shikoni në majë të suksesit shumë shpejt. @arbanao Bekime për kontributin që jep në mundësimin e lumturisë së njerëzve”, ka shkruar Ermali përkrah fotove.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements