Eri Aga është një nga ish-konkurrentët më të komentuar të Përputhen.

Ai doli nga emisioni beqar, por mesa duket e ka gjetur dashurinë jashtë emisionit.

Advertisements

Në fotot ekskluzive të siguruara nga meganews.al, Eri shihet në shoqërinë e një biondeje, në momente in time me të.

Mega News ka zbuluar se vajza në fjalë është është Ina Muriqi, konkurrente tek emisioni i dashurisë në Kosovë, “It’s my Love” e moderuar nga Valon Maloku.

Asnjëri prej tyre ende nuk ka konfirmuar lidhjen e tyre.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP