Meteoalb njofton se ditën e sotme vendi ynë do të ndikohet nga masat ajrore të paqëndrueshme. Vranësirat do të përqendrohen më të dendura në jug e qendër të vendit, ndërsa në pjesën veriore kthjellime.

Advertisements

Dita e diel do të sjellë ndryshim të menjëhershëm të kushteve meteorologjike, ditë e cila përkon edhe me zgjedhjet parlamentare që do të mbahen në vendin tonë.

Era do të fryjë verilindje-veriperëndim e lehtë dhe në bregdet përkohësisht mesatare maksimalisht deri 12m/sek e shoqëruar me dallgëzim në det të forcës 3-4 ballë.

Advertisements

Pas ditës së dielë e gjithë java sërish do të jetë me reshje kalimtare.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP