Home Lajme E moshuara i ngatërron emrin Ramës në Elbasan: U Basha!(Video)

E moshuara i ngatërron emrin Ramës në Elbasan: U Basha!(Video)

0
E moshuara i ngatërron emrin Ramës në Elbasan: U Basha!(Video)

Vizita e kryeministrit Edi Rama në Elbasan nuk kaloi pa gafa. Ashtu ishte ngatërresa që një e moshuar ka bërë për kryeministrin Edi Rama.

Teksa e ka parë, ajo ia ngatërroi emrin duke i thënë Basha.

Advertisements

Mesa duket Rama nuk ishte shumë i vëmendshëm dhe nuk iu përgjigj.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP