Home Showbiz “Dua të njoh zonjat e tjera”/ Iliri surprizon Gilbertën, por më pas e ‘tradhëton’

“Dua të njoh zonjat e tjera”/ Iliri surprizon Gilbertën, por më pas e ‘tradhëton’

0
“Dua të njoh zonjat e tjera”/   Iliri surprizon Gilbertën, por më pas e ‘tradhëton’

Iliri ka surprizuar Gilbertën duke shkuar në qytetin e Lushnjes për të bërë takimin me të.

Ajo ka zbuluar se kishin tre ditë që nuk flisnin dhe pas debatit, takimi në Lushnje ndikoi për të qetësuar situatën mes tyre.

Advertisements

“Kisha lënë shportën që më la dhuratë tek makina e tij. U zumë nuk folëm 3 ditë dhe kur erdhi në Lushnje, u zumë prap”, shpjegoi Gilberta.

Advertisements

Ndërsa në takim, Iliri u shpreh se ka pëlqim për vajzat e tjera.

Iliri: Me gatimin si je?

Gilberta: Nuk di, por po mësoj. Të pëlqen ndonjë vajzë tjetër?

Iliri: Na lër të hamë rehat. Normal që dua të njoh dhe të tjerë të shoh ku jam.

Gilberta: Unë jam tip xheloze.

Iliri: Nëse je xheloze që tani, është pak tepër.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP