Home Lajme E rëndë/ Gjendet në lumë trupi i 35-vjeçares, policia jep dyshimet e para

E rëndë/ Gjendet në lumë trupi i 35-vjeçares, policia jep dyshimet e para

0
E rëndë/ Gjendet në lumë trupi i 35-vjeçares, policia jep dyshimet e para

Një grua është gjetur e v de ku r në një park të njohur si Brandon Country, në Angli dhe pas identifikimit të bërë nga policia ka rezultuar që trupi i gjetur të jetë i Egle Vengaliene,35 vjeç.

Trupi i pa jetë u gjet në ujë dhe deri më tani dyshimet e para janë që 35 vjeçarja të jetë vr arë nga një 46 vjeçar, i cili është arrestuar nga policia dhe po vijon me marrjen në pyetje.

Advertisements

Deri më tani kjo ngjarje po konsiderohet si një mosmarrëveshje personale mes 35 vjeçares dhe 46 vjeçarit dhe se nuk përbën asnjë kërc ënim për sigurinë e komunitetit,e ndërsa policia po i qëndron pranë familjarëve për ti përkrahur pas kësaj ngjarjeje

Advertisements

Zona vazhdon të mbetet e rrethuar dhe po vijojnë kërkimet për të zbardhur pista të reja hetimi, teksa vazhdojnë thirrjet për këdo që mund të jetë ndodhur aty pranë dhe ka parë diçka në lidhje me ngjarjen.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP