I riu 27-vjeçar i cili pr eu këmbët me frezë gjatë punës në fusha është nisur me urgjencë drejt Tiranës pasi ndodhet në gjendje të rëndë.

I riu i identifikuar si Alkredo Mukadezi është aksidentuar gjatë punës në fusha në fshatin Porodinë në Korçë.

Advertisements

“Rreth orës 13:30, jemi njoftuar se në fshatin Porodinë-Korçë, shtetasi A. M., 27 vjeç, duke punuar arën me një mjet tip zetor, dyshohet se është pla go sur rëndë në këmbë, si pasojë e frezës së mjetit. Aktualisht ky shtetas, ndodhet në Spitalin e Korçës nën kujdesin intensiv të mjekëve”, njoftoi policia.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP