Kryeministri Edi Rama duket se ka axhendë të ngjeshur paraditen e sotme, ku pasi ka pritur në një takim ambasadoren amerikane Yuri Kim, në zyrë i ka mbërritur edhe Erion Veliaj, kreu i bashkisë së Tiranës, dhe njëherësh drejtues politik i qarkut në zgjedhjet e 25 Prillit.

Veliaj shihet teksa zbret nga makina e tij, dhe i drejtohet zyrës së Ramës, ku ka qenë më herët dhe ambasadorja amerikane, e cila në këto zgjedhje ka qenë një aktor më vete, për shkak të përfshirjes së saj aktive, dhe deklaratave të njëpasnjëshme.

Advertisements

Vijon…

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements