Ish-konkurentja e “Per’puthen”, Tea Trifoni, vazhdon të jetë shumë e komentuar që pas ndarjes nga Bearti, dhe ashtu si shumica e vajzave pas ndarjes, ajo vazhdimisht po ndryshon pamjen e saj.

Pas flokëve të kuqe, Tea i preu ato dhe i ktheu në ngjyrë kafe, ndërsa tani ish-konkurentja vjen me një tjetër ndryshim.

Advertisements

Tea ka zgjatur flokët, por duke ruajtur të njëjtën ngjyrë.

Ky ndryshim i vazhdueshëm i pamjes na bën të kuptojmë se ajo mbyll historinë e kaluar të jetës së saj për të nisur një tjetër kapitull.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP