Blogerja e njohur dhe njëkohësisht partnerja e Shkëlzen Berishës, Armina Mevlani ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit në rrjete sociale. Ata i kanë drejtuar pyetje të ndryshme, kryesisht për jetën private.

Një ndër ndjekësit e ka pyetur si është të kesh Sali Berishën për vjehërr dhe Armina nuk ka hezituar të përgjigjet. Ajo ka treguar se Berisha është një dëgjues shumë i mirë, si dhe mëson shumë gjëra të reja prej tij.

Advertisements

“Dikush me të cilin ke qejf të bisedosh pasi përveçse është dëgjues i mirë, kur flet me të mëson shumë gjëra të reja mbi historinë, artin e të tjera”, ka shkruar Armina.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP