Aristela ka shfaqur shenja xhelozie për Sindin, e cila përdor fjalë të ëmbla drejt Princit.

Por në studio ka sqaruar se për momentin, nuk janë asgjë më shumë se miq, por asnjëherë nuk i dihet të ardhmes. Ndër të tjera, Aristela zbuloi se Sindi ishte e pranishme në klinikën ku bëri ndërhyrjen teksa Princi po bënte surprizën.

Advertisements

Sindi është justifikuar se ishte thjesht rastësi pasi kishte bërë vizitë në lidhje me kordat e saj të zërit dhe nuk ishte në dijeni për surprizën e Princit apo ndërhyrjen e Aristelës.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements