Pak ditë më parë Atdheu u rikthye si konkurrent në “Përputhen” pas kërkesës së vajzave (sidomos Antonelës) dhe publikut.

Ai realizoi një takim me Antonelën dhe dyshja u shfaqën shumë të afërt me njëri-tjetrin. Jo vetëm në takime, por edhe në prapaskenë ato qëndrojnë pranë çdo moment.

Advertisements

Në një video të publikuar në aplikacionin “Përputhen”, Antonela i është ulur Atdheut në prehër teksa kërcen.

Më pas, konkurrenti e puth në qafë. Këto veprime lënë që kuptohet që në program po krijohet një çift i ri. Po ju si mendoni? Videoja është publikuar në Youtube nga “Përputhen Demaskime”.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP