Pak ditë më parë Andi dhe Jasmina i dhanë fund njohjes në “Përputhen”. Andi tërhoqi deklaratën për të dhe u shpreh se nuk sheh përputhje mes tyre.

Advertisements

Mirëpo, dyshja i kanë rregulluar marrëdhëniet vetëm së fundmi. Jasmina ka publikuar në Instastoy disa foto të mëparshme pranë konkurrentit, në njërën prej të cilave shihen duke u puthur.

Advertisements

“Nuk ka urrejtje, mos më keqkupto. Mosmarrëveshje po”, ka shkuar Jasmina, duke shtuar se po tregohet ajo “e rritura” duke bërë hapin e parë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP