Ndonëse lidhja e tyre u bë publike vetëm pak kohë më parë, Ana Lleshi ka konfirmuar ndarjen nga Arsimi. E ftuar në “Ftesë në pesë”, ajo ka bërë të ditur se gjithçka ka marrë fund.

Advertisements

“Kam qenë dhe e kam pranuar disi, jo plotësisht. Ka qenë njohje më shumë. Ka qenë diçka midis nesh, por nuk është më”, është shprehur ajo.

Advertisements

Nuk dihet ende se përse dyshja i kanë dhënë fund lidhjes apo njohjes, por kujtojmë se ditën e sotme Arsimi e thumboi keq në rrjete sociale. Ai publikoi një foto të çmimeve Oscar, krahas së cilës shkroi: “Unë personalisht ju prezantoj këtë çmim dhe ju të gjithë keni diçka të përbashkët, emri juaj fillon me A (njerëz të rremë)”.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP