Home Showbiz Akorja e njohur shqiptare në vështirësi! Prindërit e saj shtrohen me urgjencë në spital nga covid-19 pas përkeqësimit të gjendjes shëndetësore

Akorja e njohur shqiptare në vështirësi! Prindërit e saj shtrohen me urgjencë në spital nga covid-19 pas përkeqësimit të gjendjes shëndetësore

0
Akorja e njohur shqiptare në vështirësi! Prindërit e saj shtrohen me urgjencë në spital nga covid-19 pas përkeqësimit të gjendjes shëndetësore

Teuta Krasniqi duket që po kalon një periudhë të vështirë, pasi prindërit e aktores së njohur janë shtruar me urgjencë në spital për shkak të covid-19.

Prindërit e aktores Teuta Krasniqi kanë shfaqur komplikacione nga Covid-19.

Advertisements

Akorja e njohur shqiptare në vështirësi! Prindërit e saj

Advertisements

Lajmin e ka bërë të ditur vetë i ati i aktores, Milazim Krasniqi i cili përmes një postimi në rrjetet sociale shkruan se ai dhe bashkëshortja e tij Edibja janë shtruar në spital.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP