Ka mahnitur botën jo vetëm me talentin e saj në muzikë, por gjithashtu me ëmbëlsinë dhe thjeshtësinë që e karakterizon. Dua Lipa është bërë një zë i fuqishëm dhe sukseset e saj janë të pafundme. Bukuroshja shqiptare është shumë aktive në rrjete sociale, ku ndan shpeshherë momente nga përditshmëria e saj me ndjekësit.

Së fundmi, Dua është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një foto kur ka qenë adoleshente. Ajo ka ndarë një kolazh me foto, ku duket se nuk ka ndryshuar aspak dhe vazhdon të ruajë ëmbëlsinë edhe sot. Kujtojmë që kohët e fundit Dua është angazhuar në eventin e organizuar nga “Elton John AIDS Fountation”.

Advertisements

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP