Ndërsa ora 00:00 e mbrëmjes së sotme shënon skadimin e afatit të vendosur nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve për regjistrimin e kandidatëve për deputetë, Partia Demokratike po përpilon listat përfundimtare.

Në media janë publikuar disa prej emrave të kandidatëve për deputetë në disa qarqe të vendit.

Advertisements

Emrat e disa prej kandidatëve në qarqet e vendit:

Gjirokastër

Tritan Shehu

Advertisements

Roland Bejko

Entela Shehaj

Kosta Barka

Myzafer Elizi

Joana Gjiro

Bajram Hysa

Dibër

Xhelal Mziu

Kreshnik Çollaku

Dhurata Çupi

Edmond Isaku

Luan Hala

Irini Shehu

Shaban Izvira

Denisa Vata

Jeton Kaloshi

Berat

Tomor Alizoti

Kasem Mahmutaj

Shkodër

Helidon Bushati

Emilia Koliqi

Ramadan Lika

Greta Bardeli

Zef Hila

Ludovik Hasanaj

Bardh Spahia

Nard Ndoka

Elbasan

Gazment Bardhi

Flutura Açka

Lefter

Dashnor Sula

Eugen

Zheni

Vlorë

Bujar Leskaj

Ina Zhupa

Fatjon Beiza

Arber Agalli

Nada Dauka

Korçë

Edmond Spaho

Sorina

Ervin Salinji

Nallbati

Fier

Enkelejd Alibeaj

Eralda tase

Saimir koreshl

Luan Baçi

Nusert

Ilda

Agron kapllanaj

Kukës

Isuf Çela

Flamur Hoxha

Dibër

Kreshnik Çollaku

Dhurata Çupi

Edmond Isaku

Berat

Tomorr alizoti

Kasëm Mahmutaj

Afërdita Gjini

Kukës

Flamur Hoxha

Isul Çelaj

Shyrete Koka

Admir Sinamati

Demush Kastrati

Vjosa Omuri

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP