Zbardhen detaje të reja nga ekze kut imi i anëtarit të bandës së Lulzim Berishës, 40-vjeçarit Edmond Koçi i njohur ndryshe si “Mond Çekiçi”.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se policia ka gjetur në vendn gjarje 30 gëzh oja auto mat iku. Ndërkohë, gjatë natës së kaluar janë shoqëruar në komisariat 23 persona, për t’u pyetur lidhur me ngjarjen e rëndë kr imin ale.

Advertisements

Siç raporton gazetarja Bezat për “BalkanWeb”, a rma, që dyshohet se është përdorur në kr im dhe që u gjet në mjetin e dje gur në Sukth, është A K. 4 7 dhe është çuar në laborator.

Ajo dyshohet se është blerë jashtë vendit. Ndërkohë, po rikontrollohet nga ekspertët mjeti që dyshohet se u përdor nga autorët për sigurimin e provave.

Vetëm një minutë para se te vr it ej, me bre shëri ka lla shn iko vi anëtari i ba ndës së Durrësit, Edmond Koçi i njohur si Mond Çekiçi ndodhej më makinën e tij 3 metra larg makinës së autorëve.

Advertisements

Ai u tha ekze kuto rëve, hapni rrugën gangestera, kurse shoferi u largua me vrap.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP