Modelja ka publikuar një fotografi nga koha kur doli në ekran.

Modelja e njohur shqiptare për linjat trupore, Kejvina Kthella është mjaft aktive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Advertisements

Ajo jo rallë herë publikon fotografi apo video duke pozuar jo shëse për ndjekësit e saj të Instagramit që tashmë ka mbledhur afro 700 mijë.

Së fundmi modelja ka kujtuar kohën kur doli në ekran pa të br endshme teksa edhe asokohe u diskutua shumë fakti se a kishte veshur të br endshme apo jo.

Kjo video tashmë paska marrë më shumë se 15 milionë shikime dhe modelja e bëri të ditur këtë duke e postuar një fotografi të videos në Instastory.

Advertisements

“Paskam bërë namin 15 milionë, pse nuk thoni ju”, ishte shkrimi i Kejvinës mbi fotografinë e postuar.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP