Një zëdhënëse e Shtëpisë së Bardhë ka reaguar pas videos që u bë virale, ku dukej Presidenti Joe Biden teksa rrëzohej, jo pak, por tre herë nga shkallët e Air Force One.

Jean-Pierre tha se Biden u rrëzua për shkak të erës së fortë që frynte, duke shtuar se edhe ajo vetë madje kishte qenë gati duke u rrëzuar.

Advertisements

“Jashtë frynte shumë me erë. Edhe unë pothuajse rashë duke zbritur nga shkallët”, tha Jean-Pierre.

Shtëpia e Bardhë reagoi me shpejtësi, duke hedhur poshtë spekulimet se Biden kishte probleme shëndetësore.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP