Teas i ndodh e papritura pas rikthimit me Beartin në “Përputhen”

Tea dhe Bearti janë çifti i “Përputhen”, të cilët kanë bërë bujë pas largimit nga emisioni.

Advertisements

Kjo për faktin se Tea kur u largua nga emisioni deklaroi se është bashkë me Andin, por doli të jetë me Beartin.

Pavarësisht akuzave të shumta që konkurrentët kishin bërë për produksionin, ata u kthyen në “Përputhen Prime” si çift.

Me t’u kthyer në program, çifti dukej sikur nuk kishin pasur asnjë problem me emisionin, por kjo gjë nuk iu pëlqeu aspak ndjekësve.

Advertisements

Ata e “kryqëzuan” me komente negative, duke e cilësuar veprimin e tyre si “Definicion i pafytyrsisë”.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP