Ylli i Kombëtares tonë, Sokol Cikalleshi vazhdon me formën e tij të mirë në Turqi, një super lajm ky edhe për Edi Rejan që e përfshirë në listën e të grumbulluarve për ndeshjet e marsit.

Konyaspor është duke u nde shur me skuadrën e Antalyaspor në kuadër të xhiros së 31-të të Turkish Superlig.

Advertisements

Në min (13′), gjatë një korneri, Zymer Bytyqi dhuron një asistim për Sokol Cikalleshin, i cili zhbllokon rezultatin.

Rezultati momental, Konyaspor 1-0 Antalyaspor

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP