Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Halil të Fushë-Krujës.

BalkanWeb mëson se një sasi lëndë plasëse ka shpërthyer në banesën e Arben Pllumit. Është hera e dytë që banesës së tij i vendoset tritol, teksa deri tani nuk ka të lën duar.

Advertisements

Arben Pllumi në fakt banon në Krujë, teksa më parë edhe të vëllait i kanë vendosur lëndë plasëse. Nuk dihet nëse seria e këtyre shpër thimeve vjen prej konfl ikteve familjare apo jo.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements