Sherri Sara dhe Jasmina apo Loco Antonela kane bere xhiron e rrjetit. Ata ne emision u shfaqen si armiq te perbetuar

Por duket se jashte tij jane miq shume te mire. Faqja Vipat e Bllokut ne Instagram ka publikuar nje foto nga Snapchati i Jasmines ku ajo Sara, Antonela dhe Loco shihen se bashku ne te njejten tavoline duke festuar ne nje lokal.

Advertisements

“Ben pjese e skenarit sherri”- shkruhet perbri kesaj foto qe rikthen edhe nje here ndermend skenaret e Perputhen.

Pra cdo gje ndodh per nje arsye: ashtu thote skenari ashtu do te behet!

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP