pamje nga vendi i ngjarjes

Të shtëna me ar më zjarri në Vlorë. Nga raportimet e para mësohet se të shtënat janë dëgjuar pranë një lokali, por nuk raportohet për persona të lënd uar.

Advertisements

Gazetari Enrik Mehmeti raportoi për “BalkanWeb” se disa persona janë përfshirë në një sherr në një lokal.

“Pas konfliktit fizik, dyshohet se janë përdorur dhe ar mët, pasi banorët kanë dëgjuar të shtë nat. Policia ka rrethuar zonën dhe ka nisur kërkimet për gëzhoja.

Personat e përfshirë në she.rr mund të kenë qenë nën efektin e alk oolit. Aktualisht nuk ka asnjë person të paraqitur në Spitalin e Vlorës. Në vend shihen ende gjurmët e sherrit dhe karriget e thyera”, raportoi gazetari Mehmeti.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP