Një përplasje ka ndodhur sot në Elbasan mes kandidatit për deputet nga radhët e Partisë Demokratike Luçiano Boçi dhe biznesmenit Gjergj Luca.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në një lokal në zonën e Labinotit.

Advertisements

Dy personat e përfshirë në konf likt kanë bërë de noncim në Prokurorinë e Elbasanit.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements