Shqipëria mori sot lajmin e keq, teksa u dëmtua Marash Kumbulla. Mbrojtësi kuqezi do të mungojë ndaj Anglisë, duke lënë kështu një boshllëk të madh në prapavijë.

Supersport bën me dije se edhe një lojtar tjetër është në dyshim. Bëhet fjalë për Odise Roshin, i cili ka patur probleme fizike së fundmi. Gjithçka do qartësohet nesër paradite, me Edi Reja-n që “kryqëzon gishtat” që ta ketë në dispozicion.

Advertisements

Shqipëria përballet nesër me Anglinë në orën 18.00, në stadiumin “Air Albania”. Ky është takimi i dytë për këto Kualifikuese, pas asaj fitorje 0-1 në Andorra.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP